בשיווק

מודליאני

לצייר מחדש את הלב הפועם של העיר

סיפור אהבתם של הצייר אמדאו מודליאני והציירת הצעירה ז’אן אבוטרן, קיבל ביטוי רב ביצירותיו של אחד האומנים המשפיעים של המאה ה- 120. מודיליאני הרבה לצייר את אהובת ליבו, וידוע במיוחד ה”פורטרט של ז’אן אבוטרן” משנת 1919. נדמה כי אין מקום ראוי יותר בתל אביב, מאשר רחוב מודליאני עצמו, כדי לשחזר את סיפור אהבתם.
כאן במרחק הליכה ממתחמי הבילוי, התרבות והקניות של הלב הפועם של ת”א, מקימה קבוצת בהרי יצירת אומנות חדשה המעניקה למושג רומנטיקה משמעות חדשה ומרגשת. אתם מוזמנים להתאהב מחדש.

סביבת מגורים

רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים ונראה כי האופי השקט של הרחוב והאזור ישמר.
מדיניות חדשה של העירייה קובעת גובה מירבי עבור בנייני מגורים באזור שתחום על ידי פארק הירקון בצפון, שדרות שאול המלך בדרום, דרך נמיר במזרח ורחוב אבן גבירול במערב. גובה הבנייה למגורים בו עד 7.5 קומות ברחובות הראשיים ועד 6.5 קומות ברחובות שאינם ראשיים.
באזורים מסוימים צפונית לרחוב פנקס, ההגבלה חמורה יותר – עד 4.5-3.5 קומות. זוהי הגבלה קלה יותר מאשר באזור שבין אבן גבירול והים, והיא מאפשרת תוספת של כ-5,000 דירות באזור.
הגבלת גובה בנייני המגורים ל-7.5 קומות ואפילו פחות אמורה לשמור על אופיו השקט של האזור.
הגבלת הגובה חלה רק על מבני מגורים, ורק החל מאישור המדיניות בפברואר 2018. לכן מבני משרדים או מבני ציבור חדשים באזור יכולים להיות גבוהים יותר.
גם מגדלי מגורים שאושרו לפני התוכנית החדשה יהיו גבוהים יותר, כמו מגדלי המגורים והמשרדים במתחם סומייל בצומת ארלוזורוב ואבן גבירול, מגדל המגורים בוויצמן במקום בו היה פעם תאטרון בית ליסין, מגדלי כיכר המדינה, מגדל האשפוז החדש בבית החולים איכילוב ומגדלי המגורים שייבנו במסגרת פינוי בינוי מתחם דפנה.

הריסת הבניין בפרויקט מודליאני

אנחנו שמחים וגאים להודיע על הריסת הבניין בפרויקט מודליאני 4 תל אביב. במקומו יבנה בניין יוקרתי בהשראת הצייר הנודע מודליאני.
אנו מבקשים להודות לנציגות הדיירים שבחרה בנו, למנהלת הדיירים חברת גרין גרופ, לעו"ד הדיירים רועי נימצוביץ, לעו"ד איציק עופר ממשרד ברון ושות' ולמזור פירשט אדריכלים.

בקרוב יבנו בניינים נוספים בעיר. יש למה לחכות…

 

יצירת קשר

חג׳ג׳ צים נדל"ן

ניסיון ועוצמה שעובדים בשבילכם