דירות למכירה ביבנה – פרויקטים חדשים בלב העיר

דירות למכירה ביבנהבשנים האחרונות יבנה הפכה להיות אחת הערים המבוקשות לדיור בארץ, משכך הוצעו המון דירות למכירה ביבנה. במרחק של חצי שעה מתל אביב עם שכונה חדשה וצומחת, תושבים ומשפחות צעירות נוהרים אל העיר ובהתאמה מוקמים מרכזי מסחר וקניות, מקומות בילוי בתי ספר וגנים. בשל הביקוש הרב למגורים בעיר, והרצון של משפחות רבות להגשים את החלום שלהן ולגור בשכונה איכותית בעיר הנמצאת במרכז עם אוכלוסייה נהדרת, מוצעות כעת עוד דירות למכירה ביבנה. פרויקטים חדשים ומדהימים שהוקמו בלב העיר נמצאים כעת בשלב השיווק, ואתם יכולים להיות אלה שיזכו לגור בהם.

מחפשים דירות למכירה ביבנה? הגעתם למקום הנכון

קניית דירה אינה עניין של מה בכך, ולכן עליכם לוודא שאתם נמצאים בידיים של צוות מסור לאורך כל התהליך. בצים בהרי נדל"ן מובילים פרויקטים חדשים של בניה בארץ מזה שנים, זאת תוך הסתכלות כוללת על הצרכים והרצונות של הדיירים, על סביבת המגורים בשילוב חשיבה אסטרטגית ואקולוגית, וללא התפשרות על איכות הבנייה. זאת, כדי להבטיח ללקוחות הנאה של שנים מרובות מהנכס. אם כן, אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שאתם נמצאים בידיים טובות! ניסיון מוכח של מעל ל50 שנים ואלפי לקוחות מרוצים לא טועים, לכן אין ספק שאת הבית הבא שלכם ביבנה תוכלו למצוא בקלות.

City Park - הלב החדש של יבנה

בלב העיר לצד פארקים מדהימים, בשכונה שוקקת חיים תוכלו למצוא דירות למכירה ביבנה. City Park הינו הפרויקט החדש והיוקרתי ביותר בעיר יבנה. בתכנון הפרויקט הייתה חשיבה מקסימלית על הפרטים הקטנים כדי לתת לכם את חווית המגורים המושלמת. בפרויקט City Park ישנם 14 מגדלים הנמצאים בקרבה למרכזי קניות ומסחר, בתי ספר, גני ילדים פארקים ועוד. בתכנון האדריכלי של כל יחידה בפרויקט הושקעה מחשבה רבה כדי ליצור לכם הדיירים הבאים את הנוחות המקסימלית. הדירות תוכננו בצורה מרווחת, ובנייני המגורים תוכננו כך שיספקו לכם את החוויה המושלמת ע"י התקנת מתקני כושר, ג'ימבורי, פיר אשפה קומתי ולובי יוקרתי ומפנק. אז למה אתם מחכים? בואו למצוא את הבית הבא שלכם ביבנה!   בקרוב יחל השיווק לשלב א' לפרוייקט

יצירת קשר

צים בהרי נדל"ן

ניסיון ועוצמה שעובדים בשבילכם